Дніпро +38 066 108 0 108
Дніпро +38 098 108 0 108
Київ, Харків +38 066 108 0 108

Блок контейнери

Блок контейнери
Блок контейнер під ключ
 • Монтаж до 5 днів
 • Власне виробництво в Україні, за рахунок цього найкращі ціни
 • Довгострокова експлуатація та можливість подальшого технічного обслуговування
Безкоштовний розрахунок за 1 день

Модульні блок контейнери – знахідка для облаштування побуту та зростання бізнесу

Сучасний блок контейнер модульний вражає. Адже це гарні, функціональні, комфортні, надійні та при цьому недорогі будівлі із сендвіч панелей. Вони знайшли широке застосування у самих різних галузях.

 • Їх використовують для облаштування будівельних майданчиків;
 • Для організації складських зон;
 • В якості торговельних центрів;
 • Постів охорони;
 • Аптек та медичних пунктів;
 • Дитячих садочків та шкіл;
 • Розрізняють офісні (адміністративні споруди) та житлові модулі (наприклад, містечка для проживання робітників вахтового методу);
 • В наявності безліч модульних будівель спеціального призначення (приладові, телекомунікаційні, компресорні, тощо)
Безкоштовний розрахунок за 1 день

7 переваг мобільних блок контейнерів

Збірні модульні контейнери — недорогий винахід сучасності. 7 головних переваг:

 1. Час. Виготовлення блок контейнерів — діло швидке, а їх збірка ще швидша. Що ще потрібно бізнесу? Чим швидше буде готова торговельна точка (супермаркет, павільйон), модуль для СТО чи сторожка, тим скоріше почнуть надходити гроші. Житлові блок контейнери давно вже відомі та популярні у США, де активне виробництво за цією технологією почалося ще у 90-х роках 20 сторіччя. В таких спорудах можна довго жити у затишку. При цьому будинок з блок контейнерів зводиться всього за кілька тижнів від оформлення замовлення.
 2. Зручність та безпечність. Модульно-контейнерна технологія – це технологія майбутнього. Типовий металевий блок контейнер легко слугуватиме від 25 років. При цьому його міцності позаздрить будь-який цегляний будинок.
 3. Економія фінансів взимку. Такий результат досягається завдяки зниженню видатків на опалення. Адже житловий блок модуль чудово утеплено. Ви самі обираєте необхідну товщину утеплювача (від 50 до 100 мм).
 4. Блок модулі виготовляються відповідно до прийнятих в Україна стандартів якості. Використовуються якісні вітчизняні матеріали, що сприяє збереженню ціни на житлові блок контейнери на низькому, відносно решти ринку, рівні (при закупівлі матеріалів за кордоном вартість була б значно вищою). Кожен процес виконується з ретельним дотриманням правил екологічної безпеки. Під час монтажних робіт діє правило: мінімум шуму, пилу та бруду. Зокрема, в Києві з блок модулів все частіше зводять дитячі садочки, школи, житлові будинки.
 5. Можливість розширення простору. Конструкція виробів доволі специфічна, та дозволяє будь-якої миті розширити житловий блок модуль чи добудувати до нього додаткові секції. За бажанням можна зменшити зайняту площу. Якщо ви захочете побудувати ще 1 поверх — це також не проблема. Сміливо замовляйте будинок з двох модулів, трьох, чотирьох, тощо. Міцна сталева рама-каркас дозволяє спорудам витримувати навіть підвищені навантаження.
 6. Мобільність. Невелика. відносно інших видів будівництва, вага конструкції – ще один велетенський бонус. Новенький пересувний будинок, чи споруду, яка вже простояла кілька років, легко зібрати, розібрати, перевезти на нове місце. Ви будете здивовані, проте змінювати місце розташування блок контейнеру можна не один раз.
 7. Демократична ціна (від 3200 грн. за 1 м2). Вартість модульних будівель набагато менша, ніж у споруд, зведених традиційним методом. Будівлі на базі блоків виготовляють за типовими проектами. А це значна економія. Невелика вага – це зниження видатків на доставку та збірку. Є ще один плюс – можливість поетапного інвестування грошей. Наприклад, ви придбаєте спочатку один модуль, а потім докупаєте ще один і ще, розширюючи площу чи висоту будівлі.
Безкоштовний розрахунок за 1 день

Тим, кому терміново потрібен будинок, – широкий вибір металевих блок контейнерів від MODULEX

Ми налагодили власне виробництво будівель контейнерного типу в Україні за технологією MODULEX.

Для будівництва. Традиційно, побутівка та будівництво – це нерозривні поняття. Сьогодні вже не зустріти «сумних» будівельних побутівок минулих років. Вони модернізовані. При чому побутівки зі збірних блок-контейнерів перевершили своїх попередників за всіма параметрами. Будівельникам у них зручно та затишно.

Для дачі. Модулі доволі успішно конкурують з традиційними дачними будинками. Модульний будиночок для дачі – справжня знахідка. Ви можете вибрати будь-які розміри, планування, комунікації, утеплення та вентиляцію. При цьому типовий блок-модуль коштує ще дешевше, ніж будинок за індивідуальним замовленням.
Доступні модульні контейнери: ціна від виробника.

 • Ціни на блок модулі в нас нижчі ніж у конкурентів. Адже ми працюємо без посередників.
 • Якщо ви прагнете придбати блок модуль в Україні – у нас можна замовити дачний будиночок чи модуль будь-якого іншого призначення з доставкою та монтажем на вашій ділянці.
 • Виготовлення блок контейнерів на нашому виробництві займає від 5-ти днів, монтаж виконується протягом декількох годин. При цьому жодного пилу та шуму.

Як ми виготовляємо блок контейнери: типове оснащення

З виробничої бази ми вивозимо модулі практично у стані повної заводської готовності.

 • Стандартний модуль обладнано металевим каркасом зі спеціальних профілів;
 • Зовнішнє оздоблення виконано з оцинкованого листу з полімерним напиленням, пароізоляцією та з дерев’яних панелей.
 • Підлогу, стелю та стіни утеплено.
 • Внутрішнє оздоблення – це ламінована плита ДСП чи гладкий металевий лист. Якщо приміщення сантехнічне, то панелі вологостійкі.
 • Покрівля виконана з дерев’яної обрешітки з утеплювачем, настилу з OSB листів 15 мм, а також вкрито ПВХ мембраною.
 • Всі комунікації – електрика, водопостачання, вентиляція – продумані заздалегідь. Коли будівля монтується на потрібному місці, залишається лишень під’єднати комунікації, які вже прокладено.
 • Безкоштовний розрахунок за 1 день

Відповіді на типові запитання

🚗Що являють собою блок контейнери під ключ?

Це готові будівлі з приміщеннями, які обладнано для початку експлуатації з першого ж дня. Ми надаємо повністю готові приміщення під ключ, які включають: зовнішні/внутрішні оздоблювальні роботи, утеплені стіни, підлогу та стелю; віконні/дверні конструкції, розводку електрики, освітлення. Вам залишається тільки наповнити приміщення меблями та технікою за вашими потребами.

🏠Максимальна кількість поверхів у спорудах, які можна побудувати з блок контейнерів.

Модульна технологія передбачає зведення приміщень до 3-х поверхів включно. При цьому ви завжди можете додати нові поверхи до тих, які вже були у вашому модульному будинку чи літній дачі. Більш детально з асортиментом продукції ви можете ознайомитись на нашому сайті modulex.ua, у відповідному розділі.

🧰Який потрібен фундамент?

Так як ми використовуємо полегшений каркас споруд, для нього не потрібен капітальний фундамент. Достатньо буде дорожніх, бетонних блоків, гвинтових свай. Детальнішу інформацію кваліфіковані менеджери надуть за телефоном 098 108 01 08, виходячи з розмірів потрібної вам будівлі.

🧱Чи можу я замовити блок контейнер за власним дизайном?

Так, звичайно. Всі модульні контейнери ми виготовляємо за індивідуальним замовленням клієнтів. В модульному будівництві використовується широченний вибір матеріалів для зовнішнього та внутрішнього оздоблення, що дає можливість звести приміщення на будь-який смак. Також для деяких категорій ви можете замовляти додаткове обладнання та планування, виходячи з їх специфіки. Наприклад, торговельні павільйони та модульні автомийки потребують саме такого підходу.

Які послуги ви можете замовити у нас
Наша компанія пропонує вам мобільні будівлі з доставкою в будь-яке місто України – Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, тощо.

Ми надаємо такі послуги:

 • Проектування,
 • Виготовлення,
 • Продаж,
 • Доставка,
 • Збірка.

Наші будівлі стандартам системи якості ISO 9001, вимогам технічних умов «Мобільні будівлі контейнерного типу системи «Універсал». Ви отримуєте гарантію на каркас.

На фото ви можете побачити зразки наших робіт. Обирайте типовий проект чи індивідуальний стиль – варіантів оздоблення досить багато (панелі під дерево, композитні, з віконними конструкціями, тощо). Що стосується внутрішнього оздоблення – тут не існує обмежень.

Звертайтесь, питайте, робіть замовлення!

Безкоштовний розрахунок за 1 день