Дніпро +38 066 108 0 108
Дніпро +38 098 108 0 108
Київ, Харків +38 066 108 0 108

Блок контейнери

Блок контейнери
Блок контейнер під ключ
 • Монтаж до 5 днів
 • Власне виробництво в Україні, за рахунок цього найкращі ціни
 • Довгострокова експлуатація та можливість подальшого технічного обслуговування
Безкоштовний розрахунок за 1 день

Модульні блок контейнери – знахідка для облаштування побуту та зростання бізнесу

Сучасний блок контейнер модульний вражає. Адже це гарні, функціональні, комфортні, надійні та при цьому недорогі будівлі із сендвіч панелей. Вони знайшли широке застосування у самих різних галузях.

 • Їх використовують для облаштування будівельних майданчиків;
 • Для організації складських зон;
 • В якості торговельних центрів;
 • Постів охорони;
 • Аптек та медичних пунктів;
 • Дитячих садочків та шкіл;
 • Розрізняють офісні (адміністративні споруди) та житлові модулі (наприклад, містечка для проживання робітників вахтового методу);
 • В наявності безліч модульних будівель спеціального призначення (приладові, телекомунікаційні, компресорні, тощо)
Базові рішення з блок контейнерів
Габарити:6.05 х 2.41 x 2.6 м
Висота стелі:2.3 м
Поверховість:1
Кількість модулів:1
Загальна площа:14.58 м2
Вартість:249 300 грн
Габарити:6.05 х 2.41 x 2.6 м
Висота стелі:2.3 м
Поверховість:1
Кількість модулів:1
Загальна площа:14.58 м2
Вартість:249 300 грн
Габарити:6.05 х 2.41 x 2.8 м
Висота стелі:2.5 м
Поверховість:1
Кількість модулів:1
Вартість:240 000 грн
Габарити:7.23 х 14.4 x 2.6 м
Висота стелі:2.3 м
Поверховість:1
Кількість модулів:6
Загальна площа:104.1 м2
Вартість:1 510 000 грн
Габарити:36.0 х 9.64 x 6.8 м
Висота стелі:2.5 м
Поверховість:2
Кількість модулів:40
Загальна площа:694.1 м2
Вартість:11 500 000 грн
Габарити:42.05 х 11.64 x 6.9 м
Висота стелі:2.6 - 2.8 м
Поверховість:2
Кількість модулів:72
Загальна площа:951.64 м2
Вартість:14 150 000 грн
Габарити:78.65 х 14.46 x 7.0 м
Висота стелі:2.8 м
Поверховість:2
Кількість модулів:156
Загальна площа:2274.6 м2
Вартість:34 200 000 грн
Габарити:78.65 х 14.46 x 13.2 м
Висота стелі:2.8 м
Поверховість:4
Кількість модулів:312
Загальна площа:4549.1 м2
Вартість:68 960 000 грн
Габарити:70.96 х 26.91 x 13.3 м
Висота стелі:2.8 м
Поверховість:4
Кількість модулів:296
Загальна площа:4701.87 м2
Вартість:66 900 000 грн

Комплектація модульного блок-контейнера

Модульний контейнер є об’ємною мобільною конструкцією з металевого каркасу і стін з сендвіч-панелей. За призначенням може використовуватися як житловий будинок, гараж, дачний будиночок, місце для зберігання інвентарю, побутівка, переносний офіс. Модульні блок-контейнери складаються із певного набору конструктивних елементів.

Стіни

Для їхнього виготовлення застосовуються збірні сендвіч-панелі. Каркас виготовляється з міцного, зносостійкого металу. Він має тривалий термін експлуатації, стійкий до корозійних процесів, утворення іржі. Зовнішній шар є листом оцинкованої профільованої сталі. Його фарбують у колір, вибраний клієнтом за каталогом. Потім укладається утеплювач із мінеральної вати або пінополіуретану. Внутрішній шар – лист оцинкованої профільованої сталі. Конструктивні елементи з’єднуються між собою за допомогою спеціальних гребенів та пазів.

Дах

Виготовляється з металевого каркасу та настилу з листів деревної стружки товщиною 15 мм, покритого ПВХ-мембраною. Між ними укладається шар утеплювача з мінвати з паро-гідроізоляційною плівкою.

Підлога

Зовнішній шар – оцинкована листова сталь. Потім укладається мінвата з паро-гідроізоляційною плівкою. Внутрішнє оздоблення – дошка, лінолеум.

Перегородки

Перегородки в модульних контейнерах виконані із сендвіч-панелей, аналогічних панелям зовнішніх стін.

Двері

Вхідні, як правило, металеві. Міжкімнатні можуть бути дерев’яними чи металопластиковими.

Вікна

Металопластикові чи алюмінієві з поворотно-відкидним механізмом.

Електричне обладнання

У стінах блок-модуля прокладається проводка для розеток та освітлення. Встановлюється лічильник (за бажанням клієнта), висновок для приєднання до електромережі, заземлююча клема. За бажанням клієнта модульні контейнери можна доповнити кондиціонером, конвектором, сантехнічним обладнанням.

Різновиди житлового модуля

Блок контейнер для проживання може мати таке призначення: житловий будинок, дачний вагончик, літній будиночок. Виділяють такі різновиди контейнерів для житла:

 • з однією кімнатою;
 • з кількома кімнатами;
 • одно-, дво-, триповерхові;
 • утеплений житловий блок-контейнер для проживання за умов низьких температур.

Площа модуля визначається залежно від призначення, кількості мешканців та можливостей земельної ділянки. У каталозі компанії Modulex можна вибрати готові проєкти житлових блок-контейнерів.

Ціна блок-контейнера

Ціна блок-контейнера становить від 500 дол за м2. У вартість входить доставка елементів конструкції на ділянку та монтаж об’єкту. Підсумкова ціна за весь виріб залежить від розмірів, кількості кімнат, матеріалів обробки, комплектації.

Етапи виробництва житлового блок-контейнера

Виробництво житлового блоку-контейнера відбувається у кілька етапів. Вони мають таку черговість:

 • оформлення заявки від замовника, надання ним плану земельної ділянки та власних побажань;
 • проєктування модульного контейнера;
 • виготовлення елементів;
 • доставка на ділянку;
 • монтаж конструкції.

Купити блок-контейнер під ключ у компанії Modulex – вигідне рішення. У каталозі є багато варіантів готових проєктів. Їхня доставка та монтаж займе від одного до двадцяти днів. Виготовлення та встановлення об’єкта за новим проєктом може зайняти від 5 до 20 днів, залежно від площі, кількості кімнат.

7 переваг мобільних блок контейнерів

Збірні модульні контейнери — недорогий винахід сучасності. 7 головних переваг:

 1. Час. Виготовлення блок контейнерів — діло швидке, а їх збірка ще швидша. Що ще потрібно бізнесу? Чим швидше буде готова торговельна точка (супермаркет, павільйон), модуль для СТО чи сторожка, тим скоріше почнуть надходити гроші. Житлові блок контейнери давно вже відомі та популярні у США, де активне виробництво за цією технологією почалося ще у 90-х роках 20 сторіччя. В таких спорудах можна довго жити у затишку. При цьому будинок з блок контейнерів зводиться всього за кілька тижнів від оформлення замовлення.
 2. Зручність та безпечність. Модульно-контейнерна технологія – це технологія майбутнього. Типовий металевий блок контейнер легко слугуватиме від 25 років. При цьому його міцності позаздрить будь-який цегляний будинок.
 3. Економія фінансів взимку. Такий результат досягається завдяки зниженню видатків на опалення. Адже житловий блок модуль чудово утеплено. Ви самі обираєте необхідну товщину утеплювача (від 50 до 100 мм).
 4. Блок модулі виготовляються відповідно до прийнятих в Україна стандартів якості. Використовуються якісні вітчизняні матеріали, що сприяє збереженню ціни на житлові блок контейнери на низькому, відносно решти ринку, рівні (при закупівлі матеріалів за кордоном вартість була б значно вищою). Кожен процес виконується з ретельним дотриманням правил екологічної безпеки. Під час монтажних робіт діє правило: мінімум шуму, пилу та бруду. Зокрема, в Києві з блок модулів все частіше зводять дитячі садочки, школи, житлові будинки.
 5. Можливість розширення простору. Конструкція виробів доволі специфічна, та дозволяє будь-якої миті розширити житловий блок модуль чи добудувати до нього додаткові секції. За бажанням можна зменшити зайняту площу. Якщо ви захочете побудувати ще 1 поверх — це також не проблема. Сміливо замовляйте будинок з двох модулів, трьох, чотирьох, тощо. Міцна сталева рама-каркас дозволяє спорудам витримувати навіть підвищені навантаження.
 6. Мобільність. Невелика. відносно інших видів будівництва, вага конструкції – ще один велетенський бонус. Новенький пересувний будинок, чи споруду, яка вже простояла кілька років, легко зібрати, розібрати, перевезти на нове місце. Ви будете здивовані, проте змінювати місце розташування блок контейнеру можна не один раз.
 7. Демократична ціна (від 3200 грн. за 1 м2). Вартість модульних будівель набагато менша, ніж у споруд, зведених традиційним методом. Будівлі на базі блоків виготовляють за типовими проектами. А це значна економія. Невелика вага – це зниження видатків на доставку та збірку. Є ще один плюс – можливість поетапного інвестування грошей. Наприклад, ви придбаєте спочатку один модуль, а потім докупаєте ще один і ще, розширюючи площу чи висоту будівлі.
Безкоштовний розрахунок за 1 день

Тим, кому терміново потрібен будинок, – широкий вибір металевих блок контейнерів від MODULEX

Ми налагодили власне виробництво будівель контейнерного типу в Україні за технологією MODULEX.

Для будівництва. Традиційно, побутівка та будівництво – це нерозривні поняття. Сьогодні вже не зустріти «сумних» будівельних побутівок минулих років. Вони модернізовані. При чому побутівки зі збірних блок-контейнерів перевершили своїх попередників за всіма параметрами. Будівельникам у них зручно та затишно.

Для дачі. Модулі доволі успішно конкурують з традиційними дачними будинками. Модульний будиночок для дачі – справжня знахідка. Ви можете вибрати будь-які розміри, планування, комунікації, утеплення та вентиляцію. При цьому типовий блок-модуль коштує ще дешевше, ніж будинок за індивідуальним замовленням.
Доступні модульні контейнери: ціна від виробника.

 • Ціни на блок модулі в нас нижчі ніж у конкурентів. Адже ми працюємо без посередників.
 • Якщо ви прагнете придбати блок модуль в Україні – у нас можна замовити дачний будиночок чи модуль будь-якого іншого призначення з доставкою та монтажем на вашій ділянці.
 • Виготовлення блок контейнерів на нашому виробництві займає від 5-ти днів, монтаж виконується протягом декількох годин. При цьому жодного пилу та шуму.

Безкоштовний розрахунок за 1 день

Відповіді на типові запитання

🚗Що являють собою блок контейнери під ключ?

Це готові будівлі з приміщеннями, які обладнано для початку експлуатації з першого ж дня. Ми надаємо повністю готові приміщення під ключ, які включають: зовнішні/внутрішні оздоблювальні роботи, утеплені стіни, підлогу та стелю; віконні/дверні конструкції, розводку електрики, освітлення. Вам залишається тільки наповнити приміщення меблями та технікою за вашими потребами.

🏠Максимальна кількість поверхів у спорудах, які можна побудувати з блок контейнерів.

Модульна технологія передбачає зведення приміщень до 3-х поверхів включно. При цьому ви завжди можете додати нові поверхи до тих, які вже були у вашому модульному будинку чи літній дачі. Більш детально з асортиментом продукції ви можете ознайомитись на нашому сайті modulex.ua, у відповідному розділі.

🧰Який потрібен фундамент?

Так як ми використовуємо полегшений каркас споруд, для нього не потрібен капітальний фундамент. Достатньо буде дорожніх, бетонних блоків, гвинтових свай. Детальнішу інформацію кваліфіковані менеджери надуть за телефоном 098 108 01 08, виходячи з розмірів потрібної вам будівлі.

🧱Чи можу я замовити блок контейнер за власним дизайном?

Так, звичайно. Всі модульні контейнери ми виготовляємо за індивідуальним замовленням клієнтів. В модульному будівництві використовується широченний вибір матеріалів для зовнішнього та внутрішнього оздоблення, що дає можливість звести приміщення на будь-який смак. Також для деяких категорій ви можете замовляти додаткове обладнання та планування, виходячи з їх специфіки. Наприклад, торговельні павільйони та модульні автомийки потребують саме такого підходу.

Які послуги ви можете замовити у нас
Наша компанія пропонує вам мобільні будівлі з доставкою в будь-яке місто України – Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, тощо.

Ми надаємо такі послуги:

 • Проектування,
 • Виготовлення,
 • Продаж,
 • Доставка,
 • Збірка.

Наші будівлі стандартам системи якості ISO 9001, вимогам технічних умов «Мобільні будівлі контейнерного типу системи «Універсал». Ви отримуєте гарантію на каркас.

На фото ви можете побачити зразки наших робіт. Обирайте типовий проект чи індивідуальний стиль – варіантів оздоблення досить багато (панелі під дерево, композитні, з віконними конструкціями, тощо). Що стосується внутрішнього оздоблення – тут не існує обмежень.

Звертайтесь, питайте, робіть замовлення!

Безкоштовний розрахунок за 1 день
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок, середнє: 0 з 5)