Дніпро +38 066 108 0 108
Дніпро +38 098 108 0 108
Київ, Харків +38 066 108 0 108

Будівництво дачних будиночків

Будівництво дачних будиночків
Будівництво садових будиночків під ключ
 • Встановлення до 5 днів
 • Власне виробництво в Україні
 • Термін експлуатації - від 25 років
Безкоштовний розрахунок за 1 день

За якою технологією вигідно будувати садові будиночки в Україні?

Будівництво садових будиночків в Україні за технологією швидкого зведення житла та їх продаж – ще один напрямок діяльності нашої компанії.

Що таке садовий будинок та де його будують?

Це невелика будівля для відпочинку та тимчасового проживання у теплу пору року, зведена на мальовничих ділянках землі у передмісті або у віддаленій сільській місцевості – на дачі.

Кому вигідно зводити заміські будинки за принципом дачних побутівок?

Будівництво дачних побутівок та унікального житла за таким типом вигідне всім: власникам ближніх, середньо віддалених та далеких дач.

Географія садових ділянок, які городяни купують або орендують, щоб проводити вільний час на природі далеко від метушні мегаполісу, дуже широка. Дачний будиночок купити може кожен.

Наприклад, мешканець Дніпра може мати маленький дачний будиночок в Полтавській області, а киянин – на Одещині. Таким дачникам особливо вигідно скористатися модульними технологіями будівництва, якщо потрібно швидко, красиво та дешево. Також дуже популярні сьогодні дачні будиночки у Львові та в межах міста. 

Готові проекти дачних будинків
Модульний дачний будинок 17.4 м2
Дачний будинок, площа 15 м2
Модульний дачний будинок 34.7 м2

Що можемо запропонувати

Різноманітність будиночків для дач не обмежується стандартними габаритами блочно-модульної конструкції. Своїм замовникам ми можемо запропонувати як типові проекти літніх дач, так і оригінальні мобільні архітектурні будівлі, куди можна приїжджати і взимку:

 • одно-двоповерхові будівлі на 2-4 кімнати;
 • маленькі дачні будиночки
 • з туалетом та душем у дворі або санвузлом у будинку;
 • з окремою кухнею;
 • з просторою відкритою верандою;
 • з балконом;
 • з усіма інженерними комунікаціями: опалення, вентиляція, вода та каналізація, електрика та інше;
 • повним облаштуванням інтер’єру (розстановка меблів, підключення сантехніки, електроприладів тощо).

Скільки коштують збірні мобільні будиночки?

Оскільки завод з виробництва розташований в Україні, наші замовники суттєво економлять та оплачують лише фактичну вартість матеріалів та будівельних робіт.

Розцінки на готові дачні будиночки починаються з 3200 грн. за 1 кв.м. Остаточна ціна залежить від кількох факторів: площі, складності комунікацій, побажань замовника щодо оформлення інтер’єру та ін.

Бажаєте знати, як купити дачний будиночок Львів і чи відрізняються ціни на будівництво в інших містах України? Зателефонуйте менеджерам або зробіть заявку на попередній розрахунок вартості вашого садового будиночка. Ми допоможемо збудувати кращі дачні будиночки у Хмельницькому.

Безкоштовний розрахунок за 1 день
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок, середнє: 0 з 5)