Дніпро +38 066 108 0 108
Дніпро +38 098 108 0 108
Київ, Харків +38 066 108 0 108

Літні будиночки

Літні будиночки
Літні будиночки під ключ
 • Встановлення за 5 днів
 • Власне виробництво в Україні, за рахунок цього кращі ціни на літній будиночок
 • Довгострокова експлуатація та можливість подальшого технічного обслуговування
Безкоштовний розрахунок за 1 день

Капітальне будівництво на заміській ділянці – складний і витратний процес. Скоротити витрати нескладно. Досить вибрати модульні літні будиночки. Це повноцінні споруди, які підходять для періодичного і постійного проживання. Швидкозводимі конструкції підготовлені до заселення, і можуть розбиратися, перевозитися та встановлюватися повторно.

Будівництво літнього будиночка

Процес зведення розділений на 3 основних етапи:

 1. Прийом замовлення і проектування. У Modulex розробляють 3D модель майбутньої будови. Це дозволяє візуалізувати всі деталі і конструктивні особливості. Після затвердження проекту, укладається договір на будівництво літнього будиночка.
 2. Виробництво модулів з металоконструкцій. Процес виконується на заводі нашої компанії. Ми використовуємо надійні метали, гіпсокартон і дерев’яну вагонку як оздоблювальний матеріал. Дах покривається дифузійною мембраною.
 3. Доставка і зведення. Розібраний літній будиночок прибуває на ділянку клієнта. Проводиться збирання та монтаж модулів, підключення комунікацій. Потім, об’єкт здається в експлуатацію.

Терміни виготовлення швидкозводимих будинків для дачі залежать від площі і складності планування. Зазвичай процес триває не більше місяця. При цьому монтаж займає від 1 до 7 діб.

Безкоштовний розрахунок за 1 день

Переваги літніх будиночків від компанії Modulex

Такі будівлі відносяться до тимчасових споруд. Це пов’язано з відсутністю необхідності в створенні поглибленої фундаменту. Готовий будиночок просто встановлюється на ділянці. У випадках, коли рельєф складний – потрібна мінімальна підготовка поверхні.

Модульний літній будиночок не відрізняється якістю і надійністю від капітальних об’єктів. Повна герметичність з’єднань і раціональна панірування роблять конструкцію енергоефективною. Влітку тут не дуже жарко, а взимку – не холодно. Це важливо, тому що тарифи на комунальні послуги високі.

Вирішивши замовити літні будиночки у нас, ви оціните такі приємні моменти:

 • міцність – модулі виготовлені з металоконструкцій;
 • мобільність – після установки сезонні будиночки легко розібрати і перевезти на нову ділянку;
 • екологічна чистота – комфортне проживання гарантовано;
 • економія – недорогі модульні будинки відрізняються енергоефективністю, що дозволяє скоротити витрати на оплату комунальних послуг;
 • відсутність податку на нерухомість – мобільні будівлі відносяться до тимчасових споруд;
 • компактність – для установки досить невеликої ділянки.

Також літні будинки відрізняються широкою сферою експлуатації. Їх можна використовувати в якості сезонного або постійного житла, для стоянки на полюванні і риболовлі. Також будівлі підходять для ведення бізнесу. Угода про відкриття хостелу або кемпінгу тепер не вимагає великих вкладень капіталу.

Придбати модульні будиночки в Україні з доставкою і установкою коштує в нашій компанії. Ми виконуємо повний комплекс робіт: від проектування і виробництва до перевезення на об’єкт і монтажу. Наша команда працює без посередників.

Скільки коштує побудувати літній будиночок для дачі?

Ціна капітальної споруди буде високою – від 600-800 у. е. / м2. Але літній каркасний будиночок від Модулекс буде коштувати від 350 у. е.м2. На суму до оплати можуть вплинути такі фактори:

 • площа об’єкта – ми надаємо готові рішення в 15, 30, 45 і 60 м2;
 • тип проекту – вибирайте типове або індивідуальне проектування;
 • кількість вікон і дверей – чим їх більше, тим вище вартість будиночка;
 • тип покрівлі – ми пропонуємо стандартний профлист з дифузійної мембраною і інші покриття;
 • особливості внутрішньої і зовнішньої обробки – ви берете участь в підборі матеріалів;
 • складність планування – є однокімнатні будиночки і конструкції з 2,3 і 4 окремими приміщеннями.

Ми орієнтовані на клієнтів. Тому ви берете участь в підборі оздоблювальних матеріалів для створення інтер’єру і екстер’єру будиночка. Це якісна дерев’яна вагонка, алюмінієві композитні панелі RAL9003, вологостійкий гіпсокартон або покриття на розсуд замовника. Ви отримуєте недороге і практичне житло для дачі, яке відповідає етичним уподобанням.

Доставка і монтаж літнього будиночка

Modulex надає комплексну послугу. Після того, як проект літнього будиночка готовий і затверджений клієнтом, ми укладаємо договір і приступаємо до виробництва металоконструкцій. Готові модулі проходять перевірку, і завантажуються в спецтранспорт для перевезення на місце монтажу. Доставка виконується власними автомобілями організації. Це скорочує витрати, і виключає переплати.

Встановлення мобільних будиночків полягає в збірці споруди на вашій ділянці. Для цього ми використовуємо спецтехніку. Тому терміни монтажу складають від 1-2 діб (для виробів з невеликою площею і простим плануванням) до 7 днів. Реалізуйте свої мрії без зайвих вкладень капіталу!

Безкоштовний розрахунок за 1 день