Дніпро +38 066 108 0 108
Дніпро +38 098 108 0 108
Київ, Харків +38 066 108 0 108

Мобільні офіси

Мобільні офіси
Мобільний офіс під ключ
 • Оперативне встановлення мобільного офісу продажів
 • Власне виробництво в Україні
 • Довгострокова експлуатація та можливість подальшого технічного обслуговування
 • Висока якість на мобільні офіси за ціною, нижчою від європейських аналогів.
Безкоштовний розрахунок за 1 день

Працюйте без стресів із пересувним офісом

Що робити, якщо послуги компанії такі, що ви змушені часто переїжджати з місця на місце? Щоразу брати офіс в оренду, заново облаштовуватись і терпіти масу незручностей? А якщо це будівельний майданчик за містом, як вирішити питання з офісом у такому разі?

Саме для таких випадків і було розроблено мобільний офіс. Все, що вам потрібно – це купити міні-офіс, змонтувати його на потрібному місці, а при необхідності без проблем і особливих витрат перевезти мобільний офіс продажів на нове місце.

Невеликі модульні конструкції розміром від 7,5 до 120 м² можуть служити як мобільні офіси продажу, філії компаній та адміністративно-побутові комплекси. У таких будинках є все необхідне для комфортної роботи: санвузол, опалення, світло та інші комунікації.

Реалізовані мобільні офіси
Безкоштовний розрахунок за 1 день
Мобільний офіс 15м2
Мобільний офіс 45м2
Мобільний офіс 45м2
Модульний міні-офіс 15 м2

Переваги міні-офісу

Зведення модульної споруди має низку плюсів:

 1. Можна придбати мобільний офіс різної площі. Замовник вибирає із готових проектів або створює власний. Можна вибрати кількість та розмір кімнат, розташування санвузла та інших зручностей.
 2. Мобільний офіс не потребує оформлення документації на будівництво. Це заощаджує час на підготовку до будівництва.
 3. Мобільний офіс продажу або іншу конструкцію можна починати використовувати вже за кілька тижнів, на відміну від будівлі з фундаментом.
 4. Економія оренди. Щоб не шукати підходяще приміщення довго, достатньо купити мобільний офіс.
 5. Модульні конструкції підійдуть для власників малого бізнесу та великих компаній.

Мобільний міні-офіс, побудований за модульно-контейнерною технологією MODULEX, вирішує кілька завдань:

Затишне, звичне та комфортне приміщення.
Ви отримуєте пересувний офіс, повністю готовий до роботи, з усіма комунікаціями та внутрішнім оздобленням. У якому б місці ви не встановили свій мобільний офіс продажів, ви і ваші співробітники працюєте у звичній обстановці, а отже, продуктивність праці не падає. Жодних стресів при переїзді.
Безпроблемне перевезення.
Розібрати та зібрати мобільні офіси так само просто, як будиночки із конструктора Lego. А перевезти офіс ви можете стандартною вантажівкою. До 100 м2 на одному автомобілі. За вартістю, перевезення офісу коштуватиме вам таку саму суму, як і звичайне перевезення меблів.
Ціна на 20% нижча, ніж у конкурентів.
Наше виробництво мобільних офісів знаходиться в Україні. Ви не сплачуєте зайвого.

Як придбати мобільний офіс від Modulex?

Ціна мобільного офісу залежить від типу та площі конструкції. Замовити будівництво об’єкту можна на сайті компанії Modulex. Вибрати варіант можна з уже готових проектів або запропонувати свою ідею. Частини будівлі виготовляються на заводі та привозяться на будмайданчик. Монтаж та підключення комунікацій займають кілька днів. Після цього міні-офіс здається в експлуатацію.

Зверніть увагу також на будинок із контейнерів. У нашій компанії працюють висококваліфіковані фахівці, які за потреби можуть надати вам всю необхідну інформацію.

Безкоштовний розрахунок за 1 день
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок, середнє: 0 з 5)