Дніпро +38 066 108 0 108
Дніпро +38 098 108 0 108
Київ, Харків +38 066 108 0 108

Будівництво модульних споруджень

Пропозиції по блочно-модульному будівництву будівель

В останні роки будівництво модульних будівель набуло високу популярність. Універсальні блоки використовуються вже не тільки для установки побутівок і вагончиків для робітників, але і для зведення житлових будинків в кілька поверхів, офісних будівель, навчальних або медичних будівель.
Ви можете ознайомитися з розділами сайту і подивитися приклади виконаних раніше проєктів з використанням технології Modulex:

Переваги будівництва модульних споруд в MODULEX

 • ШВИДКО. Будинок з модулів будується не просто швидко, а в максимально стислі терміни. Всього 2 години знадобиться, щоб зібрати будинок на порожньому майданчику. А складну двох-триповерхову конструкцію можна звести за 1-2 дні.
 • Мобільно. Каркасні споруди з модулів можна збирати, розбирати, перевозити в інше місце і знову збирати. І так необмежену кількість разів. Транспортування не вимагає великих витрат і ніяк не позначається на якості будівель.
 • НАДІЙНО. Збірне будівництво по міцності і надійності нітрохи не поступається класичним капітальним варіантам. Гарантія на каркас будівель – 25 років. Будинки за технологією MODULEX стійкі до зовнішніх факторів і різних кліматичних умов, можуть експлуатуватися в широкому температурному діапазоні – від -50 до +50 оС.
 • КОМФОРТНО. Каркасно-модульная система строительства предполагает готовый результат «под ключ». Всего 2 часа – и вы получаете домик с подведенными коммуникациями, внутренней отделкой, мебелью и другими необходимыми для жизни элементами. У вас есть какие-то особые требования к постройке? Все нюансы можно оговорить заранее, на стадии создания проекта.
 • ВИГІДНО. На модульне будівництво ціни на порядок нижче, ніж на капітальне. А якщо врахувати швидкість робіт, вигода помітна подвійно. Вже сьогодні ви можете отримати готовий будинок і економити на винаймання житла або оренди приміщень під офіс. До того ж будівництво з блок-контейнерів часто застосовується для зведення літніх будиночків, мініготелів, які починають приносити відчутний дохід з перших же днів.

Чи відповідають блочно-модульні будівлі нормам і вимогам до приміщень різного призначення?

Одним з важливих вимог, що пред’являються нашими замовниками до модульних будівель, є їх відповідність критеріям і нормам для приміщень різного типу, встановленим законодавством України.

І ми можемо гарантувати, що проєктування модульних будівель здійснюється з урахуванням цих вимог.

В першу чергу це вимоги:

 • певного рівня доброустрою;
 • санітарно-гігієнічні;
 • пожежної безпеки;
 • облаштування вентиляції і т.д.

Технологія будівництва модульних будівель передбачає використання міцних, надійних, стійких до корозії, з високим рівнем вогнестійкості матеріалів.
Поэтому контейнерная конструкция соответствует всем критериям, способна выдержать все рабочие нагрузки и имеет международный сертификат качества.

Каркасно-модульне будівництво будівель: терміни, вартість, гарантії

1-2 тижні займає весь процес будівництва модульної будівлі за каркасною технологією – від моменту укладення договору і створення проєкту до монтажу готових модулів на будівельній ділянці. При плануванні термінів важливо враховувати складність проєкту і час, необхідний на виробництво контейнерних блоків.

На сайті вказані орієнтовні ціни на виготовлення каркасно-модульних будівель. Мінімальна вартість 1 кв. м будівлі контейнерного типу – від 450 у.е / м2. Ціна може змінюватися в бік збільшення в залежності від будматеріалів обраних замовником та необхідності додаткових послуг.

Наша компанія гарантує високу якість швидкомонтованих модульних будівель.

Вас зацікавили плюси модульного будівництва будівель? Хочете дізнатися про них більше? Або відразу готові приступити до оформлення замовлення? І те й інше можна зробити, відвідавши наш офіс або зателефонувавши нам. Телефонуйте, і ми відповімо на всі ваші запитання!

Безкоштовний розрахунок за 1 день
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок, середнє: 0 з 5)