Дніпро +38 066 108 0 108
Дніпро +38 098 108 0 108
Київ, Харків +38 066 108 0 108

Будинки з контейнерів

Будинки з контейнерів
Житловий будинок під ключ
 • Монтаж до 5 днів
 • Власне виробництво в Україні
 • Висока якість за ціною нижчою, ніж в європейських аналогів
 • Довгострокова експлуатація та можливість подальшого технічного обслуговування
Безкоштовний розрахунок за 1 день

Швидкомонтовані будинки з контейнерів прийшли до нас порівняно нещодавно. На Заході цей тип конструкцій користується попитом вже доволі давно. Перш за все, ця будівельна система вирізняється швидкістю монтажу, бездоганною вартістю, практичністю в експлуатації та іншими, не менш важливими, факторами, такими як екологічність, безпечність, можливість розширення простору, тощо.

Існує думка, що будинки контейнерного типу недостатньо гарні, начебто вони виглядають неприродно на загальному тлі. При цьому ніколи не виникає суперечок щодо практичності таких споруд, їх багатофункціональності та багатьох переваг перед капітальними будівлями.

Безкоштовний розрахунок за 1 день

Переваги житлових будинків контейнерного типу:

 1. Це швидко. Виготовлення модулів займає до 5 днів, а монтаж одного модуля триває 2-3 години. Зібрати будинок з контейнерів, за аналогією до конструкторів LEGO, зможе навіть не підготовлена людина, однак в неї цей процес займе більше одного дня. Щоб уникнути монтажних проколів, встановлення споруди завжди варто довіряти досвідченим майстрам нашої компанії.
 2. Це зручно. Будівлі з контейнерів розбираються на малогабаритні фрагменти, їх перевезення може здійснюватися без отримання дозволів та не потребує супроводу від представників державних органів. Для невеликого модульного будинку вистачить однієї автівки для транспортування. Стандартний контейнер для житла чи блок має розміри 6,2 х 2,48 м, а вантажівка здатна вмістити до 120 кв. контейнерного будинку в розібраному вигляді.
 3. Надійність. Компанія Modulex надає гарантію на контейнерний каркас житлових споруд. Термін експлуатації складає не менше ніж 50 років. Модульну конструкцію будинку розраховано на велику кількість збирань та розбирань без шкоди для цілісності модульного будинку та без зменшення гарантії.
 4. Охорона природи. Використання екологічних матеріалів забезпечило особливу популярність такому типу будівництва у західних країнах та, особливо, в США. Зовнішній прошарок зроблено з металу, внутрішній шар виготовлено з ДСП панелей, а в якості ущільнювача використовується незаймиста речовина. Під час будівництва обирають виключно нетоксичні та безпечні матеріали. При цьому на будинки з контейнерів ціна досить прийнятна.
 5. Функціонал. Житлові будинки з контейнерів не поступаються капітальним спорудам у можливостях та комфорті. Ви самостійно вирішуєте, яку товщину ущільнювача обрати, які модулі додавати, скільки разів розбирати та збирати конструкцію. Це дозволяє насолоджуватися комфортом всередині приміщення, незалежно від погодних умов.

Чому будинки з контейнерів варто замовляти в MODULEX?

 • Всі житлові контейнерні будинки відповідають високим міжнародним стандартам якості. В нас є всі необхідні ліцензії, які підтверджують відповідність робіт як до українських, так і до європейських вимог та норм.
 • Купити будинок з контейнерів «під ключ» в Україні та Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Львові можна в класичному варіанті чи в дизайнерському. Наприклад, одноповерховий чи двоповерховий житловий будинок із двох модулів. Компанія не використовує посередників для виробництва, що робить можливою розробку індивідуального проекту за вашим бажанням.
 • На етапі створення модульної споруди формується ескіз, що дозволяє замовникам заздалегідь побачити готовий результат у тривимірному зображенні, доповнити чи змінити проект.
 • Для вашої зручності заздалегідь передбачено наявність необхідних автівок для транспортування та зведення споруди, враховуючи кран-маніпулятор. Швидкі роботи з розвантаження та завантаження, та стрімкий монтаж вражають. Перевезення модулів доступне в будь-який час.
 • Надання можливості стати власником одного чи декількох заміських споруд людям з будь-яким рівнем достатку. Замовникам завжди надаються найбільш вигідні пропозиції, виходячи з початкового розрахунку вартості та вимог клієнта. Ви отримуєте доступний та економічно вигідний будинок з контейнерів. Ціна будівництва нижча за середню ринкову.
Безкоштовний розрахунок за 1 день

Галерея готових проєктів будинків контейнерного типу

Відповіді на типові запитання

🚗Що таке будинки контейнерного типу під ключ?

Це готові будівлі з приміщеннями, обладнаними для початку експлуатації вже з першого дня. Ми надаємо повністю готові споруди під ключ, які містять: зовнішні/внутрішні оздоблювальні роботи, утеплені стіни, підлогу, стелю, віконні/дверні конструкції, розводку електрики, освітлення. Вам залишається тільки наповнити приміщення меблями та технікою за вашими потребами.

🏠Максимальна кількість поверхів в будівлі, яку можна побудувати за вашою технологією.

Модульна технологія передбачає можливість зведення приміщень до 3-х поверхів включно. Ви завжди можете додати нові елементи до тих, що вже є в наявності у вашому модульному будинку чи літній дачі. Познайомитися з асортиментом продукції більш детально можна на нашому сайті modulex.ua у відповідному розділі.

🧰Який фундамент потрібен?

Враховуючи, що такий каркас споруди вважається полегшеним, для його встановлення не потрібен капітальний фундамент. Достатньо буде дорожніх, бетонних блоків, гвинтових свай. Більш детальну інформацію наші менеджери зможуть надати в телефонному режимі. Достатньо набрати номер: 098 108 01 08, – та спеціалісти запропонують оптимальний тип фундаменту, виходячи із розмірів та особливостей потрібної вам будівлі.

🧱Чи можу я замовити будинок з контейнерів із власним дизайном?

Да, конечно. Все модульные дома мы делаем по индивидуальному заказу Звичайно, так. При цьому на модульні будинки з контейнерів ціна залишиться на прийнятному рівні. Всі контейнерні споруди ми робимо за індивідуальним замовленням від клієнтів. В модульному будівництві використовується широченний вибір матеріалів для зовнішнього та внутрішнього оздоблення, що надає можливість збудувати приміщення на будь-який смак.
Також для деяких категорій ви можете замовити додаткове обладнання та планування, виходячи із специфіки будівлі. Зокрема, такого устаткування потребують торговельні павільйони та модульні автомийки.

Житлові споруди з модулів «під ключ»

Пересувні будинки нескладно перевезти на нове місце. Це дім, в якому вам буде зручно та комфортно, та який повністю придатний для життя. Адже ви отримуєте надійний будинок з вбудованою електромережею, обладнаним санвузлом та вікнами за вашим бажанням у максимально стислі терміни. Сучасні модульні будівлі надовго захопили першість у будівництві, поєднавши в собі якості міцних капітальних споруд та мобільність будинку на колесах.

Технологія виробництва контейнерного будинку: швидко, надійно, доступно

Нові методи будівництва житлових приміщень дозволяють робити це дійсно в стислі терміни. А також це можливість зводити справді надійні та комфортні для постійного перебування будинки та споруди.

На сайті ми детально описали особливості цієї технології, конструкцію контейнерів, методи монтажу, доставки/перевезення та встановлення модульних елементів. Достатньо ознайомитися з описами, щоб оцінити всі переваги будинків з контейнерів.

Ви обов’язково переконаєтесь, що вартість зведення модульного будинку «під ключ» доступна пересічним українцям.

Всі бажаючі придбати модульний дім можуть це зробити, звернувшись до компанії Modulex. Щоб отримати детальну інформацію щодо будівництва та продажу будинків з контейнерів в Україні, варто зателефонувати нам.

Менеджери вже чекають на ваш дзвінок!

Безкоштовний розрахунок за 1 день
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок, середнє: 0 з 5)