Дніпро +38 066 108 0 108
Дніпро +38 098 108 0 108
Київ, Харків +38 066 108 0 108

Модульні кафе з контейнерів

Модульні кафе з контейнерів
Модульне кафе під ключ
 • Монтаж до 5 днів​
 • Власне виробництво в Україні
 • Висока якість за ціною, нижчою ніж у європейських аналогів
 • Довгострокова експлуатація та можливість подальшого технічного обслуговування
Безкоштовний розрахунок за 1 день

Модульні кафе: сучасне рішення

Бажаєте купити модульне кафе в Україні? Гарне, мобільне та практичне, та щоб його вартість була прийнятною, а виробник надавав гарантії на свою роботу?

Компанія «MODULEX» готова вам в цьому допомогти. Пропонуємо будівництво модульних кафе у Києві, Дніпрі, Запоріжжі та всіх інших містах, та населених пунктах України.

У нас налагоджене виробництво блок-модулів, тому наші ціни на модульні кафе під ключ – це ціни від виробника.

Модульні будівлі – найкраще рішення в умовах кризи та не тільки

Модульні будівлі економічно вигідні. Адже вони вже встигли чудово зарекомендувати себе в усьому світі. Навряд знайдеться більш раціональне рішення під час економічної кризи. Поки сотні об’єктів капітального будівництва просто заморожені, тому що немає коштів на їх зведення, модульні споруди зростають у шаленому темпі.

Вони потребують мінімальних грошових вкладень, а це великий плюс в умовах кризи. Не кожному по кишені збудувати капітальний дім – в цій ситуації на порятунок приходять модулі. Блочно-модульне будівництво відкрило широкі можливості для населення середнього класу.

 • Тепер кожен може збудувати собі дачний будинок, про який раніше можна було тільки мріяти.
 • Підприємливим людям простіше та зручніше організувати власний бізнес. Наприклад, відкрити кафе з контейнерів чи модульну їдальню.
 • Будівлі модульного типу всюди популярні – в якості житлових, адміністративних, соціальних та культурно-розважальних об’єктів.

Модульне будівництво – технологія, перевірена роками

В країнах Європи вже десятки років модульні конструкції незамінні. З їх допомогою вирішують масу задач. Кафе, ресторани, їдальні, готелі, магазини та аптеки, склади, дитячі садочки та медичні пункти, а також житлові будинки та офіси – з модулів можна побудувати практично все.

Назвіть будь-який об’єкт, та зі 100% впевненістю можна сказати, що його можна побудувати з модулів. Швидко, надійно, вигідно.

Що включено в конструкцію модульних кафе та ресторанів

Модульні кафе та ресторани:

 • Мобільні, їх можна використовувати багато разів – збирати та розбирати;
 • Економічні як при зведенні, так і під час перевезення – на одній автівці можна перевезти до 120 м2 блоків.

Вся конструкція швидкомонтованих кафе досконально продумана, вона включає в себе типові панелі з вмонтованими в них елементами життєзабезпечення. Тут наявне усе: вікна та двері, сантехніка та система опалення, електричне та кліматичне обладнання, внутрішнє оздоблення.

Щоб забезпечити жорсткість конструкцій, будівельники поєднують каркаси з модулями за допомогою болтів. Проте й це ще не все. Завдяки унікальній системі теплоізоляції, в приміщеннях завжди сухо та тепло. Навіть взимку, за найнижчих температур за вікном. Тому подібні споруди доволі актуальні в північних країнах, з холодним та вогким кліматом.

Галерея готових проектів модульних кафе під ключ

🚀Що включено у вартість квадратного метра?

Ми пропонуємо повністю готові кафе під ключ, які включають в себе:

 • зовнішнє/внутрішнє оздоблення;
 • утеплені стіни, підлога, стелі, віконні/дверні конструкції;
 • розводка електрики, освітлення.

🏠Які мінімальні розміри модульного кафе ми виготовляємо?

Мінімальний розмір кафе складає 15 м2, при цьому його можна адаптувати з урахуванням потреб клієнта.

🧱Який фундамент потрібен для створення такої споруди?

Так як каркас модульних контейнерів вважається полегшеним, для нього не потрібен капітальний фундамент. Достатньо буде дорожніх бетонних блоків, гвинтових свай. Більш детальну інформацію наші менеджери можуть надати, виходячи з розмірів потрібної вам будівлі.

🕓Терміни реалізації модульного кафе?

В залежності від розмірів та комплектації модульної споруди терміни можуть змінюватися. Ви можете обрати колір модуля, внутрішнє наповнення, площу — все це впливатиме на терміни, в які буде повністю встановлено та зібрано модульне кафе під ключ. Зазвичай терміни виробництва та монтажу починаються від 7 днів. Актуальну інформацію за вашим проектом ви можете дізнатись у наших менеджерів за телефоном 098 108 01 08 чи написавши на адресу mail@modulex.com.ua. Також відомості можна знайти на нашому сайті modulex.ua у відповідному розділі. Тут моджна знайти інформацію про все, наприклад, про модульні будинки під ключ чи модульні побутівки.

Який варіант кафе обрати?

Все залежить від ваших задач. Якщо потрібне літнє кафе модульного типу, яке в зимовий період ви закриєте, щоб перевезти у інше місце, то немає необхідності в створенні серйозного утеплення, а сама конструкція буде максимально полегшеною. Не треба створювати фундамент. Відповідно, й вартість буде невисокою.

 1. Ви можете обрати кафе з контейнерів у повній заводській готовності. Такі контейнери на 100% готові до експлуатації – їх просто вивантажують та встановлюють на потрібному місці.
 2. Другий варіант конструкції – це збірно-розбірні блоки-контейнери. Їх доставляють на місце зборки у розібраному вигляді в спеціальних пакетах. Потім, за лічені години (у середньому, за 2-3 години), блоки збирають в цілісну конструкцію. Цей метод будівництва більш економічний з точки зору транспортування. Адже видатки на перевезення та вивантаження суттєво зменшуються.

Переваги швидкомонтованих кафе

Швидкомонтовані кафе мають безліч переваг. Назвемо 8 з них:

 1. Фінанси, вкладені у бізнес, швидко окуповуються. Модульні кафе і ресторани – це шлях до швидкої появи чистого прибутку. Вартість будівництва складає від 3200 грн./м2.
 2. Респектабельний вигляд. Завдяки новітнім методам внутрішнього та зовнішнього оздоблення, таким спорудам можна надати найбільш показний вигляд. З імітацією каміння, деревини чи цегляної кладки, з самими оригінальними методами освітлення, нестандартними рішеннями при виборі прикрас та форм.
 3. Ваше кафе буде готове всього за 5 днів! Виготовлення кафе з модулів займає мінімум часу. В нашій компанії – це близько 4-5 днів.
 4. Проекти кафе та їдалень можуть бути самими унікальними. Модульне будівництво відкриває безмежні можливості в плані різноманітності конструкцій. Ви можете будувати споруди з десятками приміщень, висотою до 3-х поверхів.
 5. Економія на електроенергії та експлуатаційних видатках. В європейських та інших країнах світу модульне будівництво заохочується на державному рівні. Його вважають економічно вигідним. Окрім всього іншого, подібні об’єкти будують з метою скорочення споживання електроенергії та видатків на експлуатацію. Крім того, це екологічно безпечне будівництво.
 6. Повна комплектація й оригінальні дизайнерські рішення. Ви отримаєте кафе, їдальню чи ресторан, обладнані всім необхідним. Електрика. система подачі холодної та гарячої води, кухонне обладнання та сантехніка (раковини, туалети, та за потреби – душ), кондиціонери.
 7. Можливість зведення в тісному оточенні інших будівель. Якщо ви хочете розмістити своє кафе чи швидкомонтований ресторан серед інших споруд, навіть щільно прилеглих одна до одної, модульна конструкція дозволяє це зробити. Що абсолютно виключено при традиційному будівництві.
 8. Потрібна реконструкція кафе? Просимо! Якщо настав час для розширення площі ресторану – ви можете це зробити будь-якої миті. Кількість модулів можна збільшувати чи зменшувати, їх можна розбирати, збирати та транспортувати – все залежить від актуальних потреб вашого бізнесу.

Звертайтесь – у нас ви можете замовити швидкомонтовані будівлі кафе під ключ. Фото та відгуки щодо нашої роботи ви знайдете на сайті.

Ми будемо щасливі допомогти вашому бізнесу!

Безкоштовний розрахунок за 1 день
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок, середнє: 0 з 5)