Дніпро +38 066 108 0 108
Дніпро +38 098 108 0 108
Київ, Харків +38 066 108 0 108

Модульні аптеки

Модульні аптеки
Модульні аптеки під ключ
  • Встановлення до 5 днів
  • Власне виробництво в Україні, внаслідок чого значно нижчі ціни.
  • Довгострокова експлуатація та можливість подальшого технічного обслуговування.
Безкоштовний розрахунок за 1 день

Мобільна аптека з оздобленням

При будівництві невеликої аптеки рекомендується враховувати певні нюанси, що допоможе уникнути необґрунтованих витрат у майбутньому. Всі ці пункти передбачає модульна технологія, саме тому пропозиція від Modulex — ідеальний варіант для тих, хто хоче будувати швидкозведені аптеки. Отож, що ж це за пункти?

Безкоштовний розрахунок за 1 день

Мобільність

Якщо справи у вашій аптеці підуть не дуже добре в одному місці, ви легко можете перенести її на інше. Модульна аптека може розкладатися 10 раз та складатися в іншому місці, не втрачаючи презентабельного зовнішнього вигляду.

Розмір та конструкцію обираєте ви

Ваша мобільна аптека може бути будь-якого розміру, а також при необхідності може добудовуватися. Ви просто купуєте потрібну кількість модулів (кожен модуль виглядає як блок-контейнер розміром 6 × 2,5 м).

Простота та швидкість збірки

Модулі виробляються в цеху. Їх доставляють на місце звичайними вантажними автомобілями, за допомогою крана-маніпулятора та двох робітників аптека збирається всього за 2 години!

Готова обробка

І ось ваша мобільна модульна аптека зібрана. У вас жодних додаткових витрат — і зовнішня, і внутрішня обробка уже «вбудована» в модулі.

 Зателефонуйте нам, щоб дізнатися вартість будівництва аптеки!

 

Безкоштовний розрахунок за 1 день
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок, середнє: 0 з 5)