Дніпро +38 066 108 0 108
Дніпро +38 098 108 0 108
Київ, Харків +38 066 108 0 108

Модульні цехи

Модульні цехи
Модульні цехи під ключ
 • Власне виробництво в Україні, завдяки чому кращі ціни
 • Довгострокова експлуатація та можливість подальшого технічного обслуговування
Безкоштовний розрахунок за 1 день

Промислові приміщення мають специфічні вимоги до площі, тепло – і шумоізоляції. Щоб скоротити витрати, варто обрати будівництво цеху під ключ за модульною технологією. Така конструкція складається з металевих каркасів та сендвіч-панелей. А це значно підвищує енергоефективність, знижуючи вартість будинку та терміни його зведення.

Комплексне будівництво цеху є актуальним для виробничих підприємств. Виробничий цех може бути в якості: приватної майстерні, ковбасної, м’ясопереробної, рибного та забійного приміщення, промислові споруди та майданчики з виготовлення меблів. Замовити їх зведення в Україні варто в «Modulex». Ми пропонуємо швидкі та надійні рішення для вашого бізнесу.

Будівництво нового цеху

У пошуках приміщень багато хто вибирає між орендою, купівлею або зведенням капітальної будівлі. Проте існує також 4-й варіант — будівництво ковбасного цеху або приміщення з іншим призначенням з блок-модулів. Серед переваг таких конструкцій варто виділити наступні факти:

 • Довговічність. Термін служби модульних споруд становить не менше 50 років.
 • Приємна вартість. Ціна на будівництво цеху м’ясних напівфабрикатів складає від 350 у. е.
 • Мобільні рішення. Якщо ви вирішили перемістити виробництво, то цех може переїхати разом з компанією. Досить демонтувати, перевезти та виконати повторне будівництво рибного цеху або приміщення з іншим призначенням на новій ділянці.
 • Оперативний результат. З моменту надходження замовлення до здачі об’єкта в експлуатацію проходить не більше 2-х місяців.
 • Дотримання державних санітарно-епідеміологічних норм. Модульне будівництво м’ясопереробного цеху проводиться відповідно до Закону, вимог СЕС та інших інстанцій.
 • Повна готовність до експлуатації. Споруда надається з внутрішнім та зовнішнім оздобленням, комунікаціями та обладнанням.
 • Ніяких труднощів із документами. Обравши модульні технології, ви спрощуєте будівництво цеху. Адже швидкозведені будівлі не вважаються капітальною нерухомістю, а тому не потребують додаткових дозволів від державних структур.

Повноцінне будівництво забійного цеху або приміщення з іншим призначенням ще не було таким простим. З каркасними технологіями та блок-модулями ви зменшуєте витрати та економите час.

Будівництво цеху під ключ

Зведення промислових приміщень відрізняється складністю. Важливо врахувати всі нюанси, забезпечити безпеку та надійність конструкції. Тому будівництво виробничого цеху під ключ включає 3 основних етапи:

 1. Підготовчий. Представник компанії уточнює специфіку та призначення приміщення. Адже харчова промисловість передбачає дотримання температурного режиму, а будівництво меблевого цеху — підвищені вимоги до пожежної безпеки. Також на цьому етапі проводиться проектування та укладання договору.
 2. Виробничий. Модульна технологія передбачає повну підготовку та складання блоків на виробництві.
 3. Монтажний. На цьому етапі виконується доставка та будівництво цеху для виробництва меблів на ділянці клієнта.

Обравши модульні будівлі, ви отримуєте комплекс послуг під ключ.

Вартість виробничого цеху в Україні

На ціну можуть впливати наступні фактори:

 • призначення приміщення;
 • площа, поверховість та планування;
 • тип внутрішньої і зовнішньої обробки;
 • кількість вікон, дверей та воріт.

Також на підсумкові витрати на будівництво цеху впливає необхідність покупки та підключення додаткового обладнання. У нашій організації ціна швидкозведених будівель невисока і складає від 350 у. е. за 1 м2.

Терміни та етапи будівництва робочого цеху від компанії Modulex

Модульні технології дозволяють виконувати замовлення в стислі терміни.
Так, повноцінне будівництво промислових цехів по переробці м’яса займе до 2-х місяців. При цьому процес «під ключ» включає весь спектр робіт:

 1. надходження замовлення та уточнення нюансів;
 2. проектування — ви можете вибрати типовий або індивідуальний проєкт;
 3. укладання договору;
 4. виготовлення модулів на власному заводі;
 5. доставлення блоків на ділянку клієнта;
 6. монтаж та підключення комунікацій — ці роботи займуть не більше 7 днів.

«Модулекс» — виробник модульних конструкцій. Замовляючи будівництво нового цеху у нас, ви можете бути впевнені в якості кожної деталі. Адже повний цикл робіт строго контролюється співробітниками організації.

Як замовити цех в Україні

Наша компанія успішно працює у сфері каркасних технологій та швидкозведених будинків з 2006 року. Ми співпрацюємо з усією Україною, і готові в найкоротші терміни виконати монтаж споруди в будь-якому місті, зокрема: Києві, Одесі і Дніпрі. Додатковою перевагою стане лояльна вартість. Будівництво цехів з «Modulex» — це вигідне рішення для вашого бізнесу.

Оформити замовлення або отримати консультацію нескладно! Досить заповнити форму зворотного зв’язку на сайті або ж зателефонувати в наш офіс.

Безкоштовний розрахунок за 1 день