Дніпро +38 066 108 0 108
Дніпро +38 098 108 0 108
Київ, Харків +38 066 108 0 108

Модульні дитячі садки

Модульні дитячі садки
Модульний дитсадок під ключ
  • Встановлення за 5 днів
  • Власне виробництво в Україні, за рахунок цього кращі ціни
  • Висока якість за ціною, нижчою від європейських аналогів (550 у.о. за м2)
  • Довгострокова експлуатація та можливість подальшого технічного обслуговування
Безкоштовний розрахунок за 1 день

Будівництво модульних дитячих садків – швидке та екологічне рішення

Будівництво дитсадка не можна розтягувати на невизначений термін. Тим більше, що сучасні технології дозволяють впоратися з цим непростим завданням у рекордно швидкі терміни – якщо розглянути варіант спорудження дитячого садка, що швидко зводиться. Найсучасніша, екологічно чиста та надійна технологія, яка, крім іншого, дозволяє легко транспортувати будинок на нове місце – модульна.

Міжнародний досвід та фантазія

Модульні дитячі садки будуються по всьому світу, особливо широко вони поширені в Європі та Америці. Особливість технології полягає в тому, що будівля збирається як конструктор з окремих модулів (які в свою чергу збираються зі спеціальних панелей). Таких модулів можна використовувати стільки, скільки вам потрібно в межах 3 поверхів.

Гарантований термін служби модульних будівель – 50 років.

Вибирайте план будівництва дитячого садка з вже розроблених проектів Модулекс або створюйте власний. Робіть замовлення та чекайте зовсім небагато часу.

Модулекс – економічні модульні дитсадки

Панелі Модулекс виробляються в Україні, тому вам не доведеться довго чекати на поставки з-за кордону і переплачувати за митницю та послуги посередників. Усі технологічні процеси відбуваються в нашій країні, завдяки чому ви економите. При цьому вам гарантовано найвищу європейську якість, підтверджену міжнародним сертифікатом якості ISO 9001, яким пишається компанія Модулекс.

Швидка збірка

Готові модулі у розібраному вигляді доставляються на звичайних вантажних автомобілях на місце та збираються за кілька годин. Один модуль двоє робітників збирають буквально за 2 години! Загалом будівництво модульного дитячого садка займе близько двох тижнів (від моменту затвердження замовлення до повністю готової будівлі).

Будівництво дитячого садка – якість та зручність експлуатації

Стіни мобільних модульних дитячих садків не потребують зовнішнього або внутрішнього оздоблення, вони утеплені шаром сучасного безпечного утеплювача (потрібна товщина визначається в залежності від клімату). Всередині стін вже проведено електричні мережі (які навіть за великого бажання діти не зможуть знайти), а також вентиляція та інші необхідні комунікації.

Окремі модулі обладнуються під санітарні та технологічні потреби (туалети, ванні, кухню, пральню тощо)

Проектування та будівництво модульних дитячих садків

Будівництвом модульних дитячих садків в Україні займається компанія Модулекс.

Ми пропонуємо вже готові проекти будівництва модульного дитячого садка. За допомогою наших спеціалістів ви можете розробити власний проект. Щоправда, проектування вашого дитячого садка оплачуватиметься додатково.

Будівництво мобільного дитячого садка під ключ – це вигідний варіант для тих, хто хоче якнайшвидше відкрити свій дитячий садок, а при необхідності і перевезти його (повністю або частково) на іншу локацію.

Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися, скільки коштує будівництво модульного дитячого садка під ключ!

Безкоштовний розрахунок за 1 день
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок, середнє: 0 з 5)