Дніпро +38 066 108 0 108
Дніпро +38 098 108 0 108
Київ, Харків +38 066 108 0 108

Модульні гуртожитки

Модульні гуртожитки
Модульні гуртожитки під ключ
  • Встановлення за 5 днів
  • Власне виробництво в Україні, за рахунок цього кращі ціни
  • Довгострокова експлуатація та можливість подальшого технічного обслуговування
Безкоштовний розрахунок за 1 день

Потрібно швидко побудувати гуртожиток? Ваш варіант – гуртожиток модульного типу

Коли виникає необхідність розмістити кілька людей (робітники, студенти або туристи), перед організатором постає непросте завдання: в стислі терміни створити будівельний проект гуртожитку і реалізувати його, вклавшись в розумну суму. При цьому гуртожиток має відповідати санітарним вимогам, бути зручним для експлуатації та приносити якомога більшу користь (наприклад, легко перевозитися на іншу локацію).

Безкоштовний розрахунок за 1 день

Мобільні гуртожитки з модулів

З усіма поставленими завданнями з максимальною ефективністю справляється модульна технологія. Будівництво гуртожитку або хостелу за допомогою модулів буде найшвидшим з можливих (від 10 днів), а при необхідності вся будівля розбирається і перевозиться на нове місце, де знову збирається і ні в чому не поступається попередньому варіанту збірки!

Для порівняння, інші технології не можуть похвалитися такими результатами. Традиційне будівництво в принципі «прив’язане» до місця будівництва, а будівлі, побудовані за каркасною технологією, хоч і вважаються мобільними, після «розпилювання» все-таки втрачають свої первинні властивості. Мобільні гуртожитку з модулів від компанії Modulex не бояться демонтажу і перевезень – і в цьому їх величезна перевага!

Що включено у вартість квадратного метру модульного гуртожитка?

Ми надаємо повністю готові модульні гуртожитки під ключ, які включають в себе:

  • зовнішні / внутрішні оздоблювальні роботи,
  • утеплені стіни, підлогу, стелю, віконні / дверні конструкції,
  • розводка електрики, освітлення.

Максимальна поверховість мобільного гуртожитку, якого можна побудувати по вашій технології.

Модульна технологія передбачає можливість зведення приміщень до трьох поверхів включно. Ви завжди можете додати нові до вже наявних раніше в вашому модульному будинку або літньої дачі. Більш докладно з асортиментом продукції ви можете ознайомитися на нашому сайті modulex.ua у відповідному розділі.

Безкоштовний розрахунок за 1 день

Який фундамент потрібен під дане спорудження?

Так як даний каркас споруди вважається полегшеним, для нього не потрібен капітальний
фундамент. Досить буде дорожніх, бетонних блоків, гвинтових паль. більш детальну інформацію наші менеджери зможуть дати виходячи з розмірів потрібного вам будівлі.

Терміни реалізації модульного гуртожитку?

Залежно від розмірів і комплектації модульної будівлі терміни можуть змінюватися. Ви можете вибрати колір модуля, внутрішнє наповнення, метраж – все це буде впливати на терміни, в які буде повністю встановлений і зібрано модульний гуртожиток під ключ. Найчастіше терміни виробництва і установки починаються від 7 днів. Актуальну інформацію по вашому проекту можете дізнатися у наших менеджерів по телефону 098 108 01 08 або написати за адресою mail@modulex.com.ua. Або на нашому сайті modulex.ua у відповідному розділі про це та багато іншого – наприклад, модульні будинки під ключ або модульні побутівки.

Можливості модульних будівель

Швидкомонтовані гуртожитки за модульною технологією будуються по всій Європі. Їх використовують в якості соціального житла, дитячих садків і шкіл, для житла робітників в умовах розробки родовищ корисних копалин та інших робіт в польових умовах.

Експлуатація таких будівель можлива при температурному режимі від -50 до + 50 ° С. Гарантійний термін експлуатації модульних гуртожитків від 10 років.

Модульне гуртожиток збирається, як конструктор, з необхідної кількості кімнат-модулів і може досягати висоти в 3 поверхи. Крім житлових, передбачені і санітарні модулі, розділені на туалетний та ванну кімнати.

Безкоштовний розрахунок за 1 день

Легкість транспортування, збирання, використання

Мобільний гуртожиток доставляється на місце в розібраному стані. Звичайний вантажний автомобіль вміщує до 8 модулів, які збираються в приміщення розміром 120 м2. Тобто для доставки майбутнього мобільного гуртожитку вам знадобиться тільки кілька вантажних автомобілів (і ніяких спеціальних дозволів та супроводу).

Модульне будівля гуртожитку або хостелу збирається за кілька годин на місці з виготовлених на заводі панелей, які вже оброблені зовні і всередині, крім того, в них вмонтована електропроводка і вентиляція. Такі панелі утеплені і герметичні.

Компанія Modulex єдина в Україні не співпрацює з посередниками і пропонує найбільш вигідні ціни на будівництво за модульною технологією. При цьому ми можемо похвалитися сертифікатом ISO 9001, який є мовчазним свідченням найвищої європейської якості наших мобільних модульних конструкцій.

Є питання? Дзвоніть та отримуйте вичерпні відповіді!

Безкоштовний розрахунок за 1 день