Дніпро +38 066 108 0 108
Дніпро +38 098 108 0 108
Київ, Харків +38 066 108 0 108

Модульні офіси

Модульні офіси
Модульний офіс під ключ
 • Монтаж до 5 днів
 • Власне виробництво в Україні
 • Висока якість за ціною, яка нижча ніж у європейських аналогів
 • Довгострокова експлуатація та можливість подальшого технічного обслуговування
Безкоштовний розрахунок за 1 день

Модульні офіси – це оптимальне рішення для тих, хто потребує відкриття нового офісного простору або розширення старого в найкоротші терміни і без значних витрат. При виборі швидкомонтованих конструкцій вдасться реалізувати як типовий, так і індивідуальний проект з урахуванням усіх побажань клієнта та особливостей території.

Безкоштовний розрахунок за 1 день

Переваги швидкомонтованої офісної будівлі

До основних плюсів модульних офісних будівель варто віднести такі:

 • короткий термін будівництва – звести споруду будь-якої складності можна за 1-2 тижні;
 • високі показники тепло- та звукоізоляції для комфортної роботи в офісі за будь-яких погодних умов регіону;
 • можливість підведення всіх необхідних комунікацій – електропроводки, каналізації тощо;
 • перспективи розширення площі – у будь-який момент ви можете придбати додатковий контейнер та отримати ще одне приміщення для роботи працівників.

Крім того, у разі переїзду компанії швидкомонтований офіс можна перенести на нове місце з гарантією збереження всіх будівельних елементів.

Типові проекти під сучасний модульний офіс

Якщо ви вирішите купити модульний офіс, розроблений за типовим проектом, то навіть у цьому випадку отримаєте широке розмаїття варіантів. Відрізнятися може поверховість готової будівлі. Якщо вам потрібно розмістити невелику кількість співробітників, оптимально підійде офіс з одним поверхом. Такий варіант буде найбюджетнішим. Якщо ж компанія має великий колектив працівників, то можна підібрати проект на 2 чи 3 поверхи.

Під час будівництва модульних офісів використовуються високоякісні металоконструкції. Оскільки всі вони виготовляються на власному виробництві в Україні, клієнтам надаються гарантії якості та довговічності готових споруд. Що стосується утеплювачів, то тут доступний вибір – базальтова вата, пінополіуретан.

Безкоштовний розрахунок за 1 день

Ціна на будівництво модульних офісів

Вартість офісів із контейнерів під ключ є фіксованою – 550 доларів за 1 м2. У цю суму входить не тільки виготовлення конструкцій, але також доставка на об’єкт і подальший монтаж.

Швидкомонтований офіс під ключ – етапи виробництва

Саме виготовлення модульних будівель під офіси займає близько 10 днів. Увесь перелік робіт включає такі етапи:

 1. Огляд території під будівництво.
 2. Підбір типового проекту або розробка індивідуального рішення з урахуванням оптимальної площі офісу, кількості співробітників, особливостей використовуваної офісної техніки, необхідності обладнання допоміжних приміщень тощо.
 3. Виготовлення конструкцій.
 4. Доставка модулів на територію, їх монтаж.
 5. Утеплення, підключення комунікацій, оздоблення.

Відразу після закінчення цих робіт будівля буде готова до експлуатації.

Будівництво офісів в Україні

Компанія Modulex працює по всій Україні. Замовити виготовлення та будівництво офісів модульного типу, а також міні-офіси з металоконструкцій під ключ в Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі у найкоротші терміни — це реально. Наші консультанти підберуть та розроблять проект офісної будівлі з необхідною площею. Вартість, якість та швидкі терміни виготовлення — основні причини замовити будівництво модульного офіса від Modulex.

Модульний офіс продажів

Швидкомонтовані конструкції – це просте рішення, яке допомагає оперативно сформувати модульний офіс продажів. При цьому ваші співробітники оцінять повну готовність приміщення до експлуатації:

 • якісне внутрішнє та зовнішнє оздоблення – використовуються виключно екологічно чисті та безпечні матеріали;
 • шумо- та теплоізоляція – об’єкти повністю підготовлені до використання в українських кліматичних умовах;
 • вибір рішень – ми пропонуємо вже готові та успішно реалізовані проекти, а також можливість виконати індивідуальне проектування;
 • функціонуюча електрична проводка – готові модульні офіси продажів дозволяють підключати та використовувати обладнання одразу після завершення монтажних робіт;
 • комфорт – герметичні з’єднання виключають появу містків холоду, що дозволяє створювати оптимальні умови для ефективної праці;
 • підключення комунікацій – прокладка систем водопостачання, каналізації та опалення також можлива;
 • наявність необхідного обладнання – монтаж техніки виконується нашими спеціалістами.

Сучасні швидкомонтовані офіси продажів можна використовувати з дня завершення монтажу. Розрахувати вартість та придбати готові рішення з встановлення в будь-якому місті України варто в Modulex.

Офіси контейнерного типу: чому це вигідно?

 • Не витрачаєте час на будівництво.
  Ви можете розпочати роботу в новому офісі з контейнерів вже за 1-2 тижні після початку будівництва. Стандартний мобільний офіс виготовляється в терміни до 10 днів, в залежності від завантаження заводу. Монтаж одного контейнеру – не більше 2-х годин.
 • Збірний офіс під ключ.
  Ви отримуєте повністю готовий швидкомонтований офіс, з внутрішнім оздобленням. За бажанням, ваш збірно-розбірний офіс можна укомплектувати меблями: столами, стільцями, шафами для документів. Все, що вам потрібно, – це встановити комп’ютера та почати працювати. Зручно, чи не так?
 • Розширювати площу легко.
  Ви збудували офіс, бізнес почав розвиватися, та вже за півроку виявилось, що приміщення для вас затісне? Все, що вам треба, – купити контейнер чи декілька контейнерів та додати офісні приміщення, яких бракує.
 • Змінити адресу? Простіше простого!
  Модульні офіси легко перевозити. Просто розбираєте, завантажуєте його до будь-якої вантажівки та перевозите на нове місце. При цьому не потрібно жодних дозволів та супроводу. Так само легко ви збираєте свій офіс на новій локації.
 • Важлива перевага: скільки б разів ви не розбирали-збирали свій офіс, це не впливає на якість будівлі. Ваш офіс так само теплий та затишний.

  Міні-офіси під ключ

  До речі, модульну будівлю під офіс розраховано на експлуатацію при температурі від -50°C до +50°C. Модулі утеплені, абсолютно герметичні та спроектовані з урахуванням клімату України.

  Чому ми?
  Тому що MODULEX – компанія-виробник. При цьому наше виробництво знаходиться на території України. Що це означає для вас? Тільки те, що придбати модульні офіси у нас можна на 20% дешевше, ніж у конкурентів та перекупників.
  А гарантії?

  • Понад 200 збудованих об’єктів
  • Більш ніж 6 років досвіду роботи
  • Система менеджменту якості ISO 9001
  • Гарантія на каркас

  Ми несемо особисту відповідальність за якість модульного будівництва.

  Залишилися питання? Шукаєте, де вигідно придбати модульний офіс? Зв’яжіться з нами просто зараз та отримайте консультацію від спеціалістів.

Безкоштовний розрахунок за 1 день
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок, середнє: 0 з 5)