Дніпро +38 066 108 0 108
Дніпро +38 098 108 0 108
Київ, Харків +38 066 108 0 108

Модульні СТО, автосервіс, шиномонтаж

Модульні СТО, автосервіс, шиномонтаж
Модульний шиномонтаж під ключ
 • Монтаж до 5 днів
 • Власне виробництво в Україні
 • Висока якість за ціною нижчою, ніж в європейських аналогів
 • Довгострокова експлуатація та можливість подальшого технічного обслуговування
Безкоштовний розрахунок за 1 день

Будівництво модульних СТО та шиномонтажу під ключ

СТО та шиномонтаж – вигідний та прибутковий бізнес. Щоб скоротити початкові видатки, варто обрати будівництво модульних автосервісів. Так бізнес максимально швидко почне працювати, та приносити прибуток.

Він може стати ще більш дохідним, якщо ви:

 • не будете втрачати дорогоцінний час на затяжне будівництво;
 • у разі необхідності зможете швидко та без проблем переїхати на нове, більш рентабельне місце;
 • спробуєте скоротити видатки на будівництві до 20%.

Пропонуємо вам будівництво швидкомонтованих споруд під СТО та шиномонтаж за технологією MODULEX
MODULEX – це швидкомонтовані будівлі контейнерного типу. За рівнем комфорту та довготривалості їх не відрізнити від капітального будівництва.
Швидкомонтовані СТО та шиномонтажі, зведені за технологією MODULEX, мають безперечну перевагу – мобільність. Адже демонтувати, перевезти та зібрати споруду на іншій ділянці не проблема.
Будівництво автосервісу: замовляйте, поки інші думають

Де може бути потрібною модульна будівля під автосервіс? Наприклад, на курортах, де в літній період катастрофічно не вистачає спеціалістів. В таких умовах будувати капітальну будівлю та робити масштабні інвестиції в бізнес нераціонально. Саме тут ваш модульний СТО буде дуже доречним.
Мобільні СТО – будьте завжди в потрібному місці в потрібний час
Модульні автосервіси – це чудова можливість швидко розпочати бізнес в будь-якому місці та в будь-який час. У разі необхідності, ваше мобільне СТО легко розібрати, перевезти та зібрати на новому місці. Це не складніше, ніж створення іграшкового будиночку з конструктора LEGO.

Капітальні будівлі потребують солідних фінансових вкладень. Проте швидкомонтовані автосервіси допоможуть знизити видатки, та вирізняються швидкою рентабельністю. Всього 2-6 місяців повноцінної роботи вашого підприємства, та стартові інвестиції повністю компенсовано.

Також швидкомонтовані СТО під ключ вирізняються такими перевагами:

 • міцна конструкція – термін експлуатації модульних споруд під автосервіс складає до 50 років;
 • демократична вартість – ціна будівлі становить від 350 у.о./м2;
 • енергоефективність – герметичні з’єднання скорочують втрати тепла та допомагають знизити видатки на комунальні послуги;
 • мобільність – збірні бокси для СТО легко демонтувати, перевезти та встановити на новій ділянці;
 • безпечність – використовуються якісні, екологічно чисті та пожежобезпечні матеріали.

Приємним доповненням стане можливість вибору планування. Ви власноруч добираєте структуру вашого СТО. В ньому може бути традиційна майстерня, оглядова яма, бокс для шиномонтажу, кімната відпочинку клієнтів, склад та підсобні приміщення.

Якщо ви бажаєте мінімізувати видатки, варто почати будівництво автосервісу з одного приміщення. Адже модульні конструкції дозволяють виконувати розширення. Це ефективне рішення для вашого бізнесу.

Відповіді на типові запитання

🚗На яку кількість постів розраховано модульне СТО?

В нашій компанії клієнтоорієнтований підхід, тому кількість боксів та додаткових кімнат в будівлі добирається виходячи з побажань наших замовників.

💡Чи займаєтесь ви розводкою комунікацій?

Так. В наших приміщеннях виконано розводку комунікацій, монтаж сантехнічних приладів та кондиціонерів на вимогу замовника.

🕒Терміни реалізації?

Все залежить від розмірів, планування та комплектації модульної будівлі. Зважаючи на масштаби робіт, терміни можуть змінюватися. Дізнатися актуальну інформацію можна в телефонному режимі у наших менеджерів.

🧱На який тип фундаменту можна встановити таку споруду?

При виборі основи для будівлі слід враховувати, що такий тип каркасу вважається полегшеним. Саме тому для нього не потрібен капітальний фундамент. Достатньо буде дорожніх, бетонних блоків чи гвинтових свай. Наші менеджери можуть надати більш детальну інформацію, виходячи з розмірів потрібної вам будівлі.

Чому ми?

Будівництво СТО під ключ

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте повністю готову до використання будівлю – з внутрішнім оздобленням та всіма комунікаціями. Проектування, виготовлення, доставка, будівництво та монтаж споруди – ми беремо на себе відповідальність за якість виконання кожного етапу роботи.

Модульне СТО зручне тим, що його будівництво не залежить від погоди та опадів. Більша частина процесів виконується у внутрішньозаводських умовах, а якість конструкції суворо контролюється нами.
СТО повністю відповідає вашим очікуванням
Комплексне виробництво знаходиться на території України. Тому ми враховуємо всі ваші побажання ще на етапі виготовлення блок-контейнерів. Ви отримуєте дійсно індивідуальний підхід. Замовляйте проект прямо зараз, а готовий модульний шиномонтаж можна буде встановлювати на обраній ділянці вже за тиждень.
Вартість будівництва СТО чи шиномонтажу до 20% нижче, ніж пропонують конкуренти
Проте за рахунок чого ви отримуєте настільки низькі ціни? Замовляючи модульний шиномонтаж чи автосервіс під ключ у нас, ви не сплачуєте за послуги посередників-імпортерів, не втрачаєте на різноманітних податках та уникаєте видатків на доставку блок-контейнерів в Україну.
При цьому якість будівництва не поступається європейським компаніям:

 • На нашому виробництві впроваджено систему контролю якості ISO 9001. Дізнатися більше.
 • Всі матеріали сертифіковано.
 • Діяльність компанії ліцензовано. Дізнатися більше.

Залишилися питання? Зацікавило будівництво модульних СТО чи шиномонтажу під ключ? Зв’яжіться з нами просто зараз, та отримайте консультацію від спеціалістів.

Безкоштовний розрахунок за 1 день
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок, середнє: 0 з 5)