Дніпро +38 066 108 0 108
Дніпро +38 098 108 0 108
Київ, Харків +38 066 108 0 108

Санітарні модулі (модульні санвузли)

Санітарні модулі (модульні санвузли)
Модульний санвузол під ключ
 • Монтаж до 5 днів​
 • Власне виробництво в Україні
 • Висока якість за ціною, нижчою ніж у європейських аналогів
 • Довгострокова експлуатація та можливість подальшого технічного обслуговування
Безкоштовний розрахунок за 1 день

Санітарні модулі — мобільний туалет з блок-контейнерів

Гігієнічно, зручно та практично — саме це основні переваги, яким відповідають санітарні контейнери. Їх монтаж та використання актуальні на дачних ділянках, робочих майданчиках, у зонах відпочинку та в місцях проведення масових заходів.

Будь-яке скупчення людей на відкритому повітрі потребує організованого підходу. Санітарну зону має бути оснащено, відповідно до сучасних вимог. Та грамотно вирішити цю задачу дозволяють автономні туалетні модулі, виготовлені зі спеціальних розбірних конструкцій.

Автономний санітарний модуль

Ми часто стикаємось з тим. що проводячи час на будь-якому масовому заході не можемо гарантувати собі такий самий рівень комфорту, як у спеціально обладнаних місцях, на зразок ТЦ. Це, в першу чергу, стосується санітарних приміщень. Адже біотуалети чи прості «намети» з чимось, що навіть складно назвати зручностями — це вже вчорашній день. Компанія Modulex представляє новий тип таких будівель — автономні санітарні модулі з блоків. Вони чудово підійдуть для проведення будь-яких масових заходів, будь то музичний фестиваль чи якесь святкування просто неба.

автономный санитарный модуль

Санітарні блок-модулі можна збирати та розбирати, перевозячи з місця на місце, якщо є така необхідність. При цьому такий мобільний туалетний модуль не потребує спеціального місця з фундаментом — достатньо мати необхідну площу та мінімально підготувати її до монтажних робіт.

автономный санитарный блок с солнечными батареями

Оскільки цей санітарний блок-модуль є повноцінною будівлею, то й рівень комфорту у ньому відповідає параметрам подібних приміщень у капітальних спорудах. Кількість людей, яку може одночасно прийняти цей автоматичний громадський туалет — це 8+1 чи 12 осіб для одночасного користування. При цьому плюс один — це кімната для людей з обмеженими можливостями, у комплексі зі звичайним пандусом чи спеціальним ліфтом.

Готовий проєкт санітарного модуля

 • Габаритні розміри: 6.05 х 2.41 x 2.6 м;
 • Висота стелі: 2.3м;

Дах:

 • Гідроізоляційне покриття з ПВХ мембрани;
 • Оздоблення стелі профільним металевим листом з полімерним покриттям RAL9003;

Зовнішні стіни:

 • Зовнішня сторона – гладкий металевий лист з полімерним покриттям RAL7024 (сірий графіт, матовий) та RAL9003;
 • Утеплювач – плита 60мм;
 • Внутрішня сторона — гладкий металевий лист з полімерним покриттям RAL9003 (білий);

Перегородки між сантехнічними кабінами:

 • З обох сторін — гладкий металевий лист з полімерним покриттям RAL9003 (білий);
 • Утеплювач — плита 60мм;
 • Між лінією кабінок передбачено стіну зі склопластику на плиті OSB, змонтованої на металевому каркасі;
 • Між кабінками – плита OSB, вкривається прошарком склопластику з обох боків.

автономный санитарный модуль с пандусом

Де замовити автономний модульний туалет?

Не знаєте, де купити автономні туалетні кабіни в Україні чи Києві, проте вже читаєте ці рядки? Значить, ви потрапили за адресою – на сайт компанії Modulex. Тут ви знайдете відповіді на всі питання.

Ми пропонуємо виготовлення будь-яких модульних конструкцій на замовлення, враховуючи мобільний туалетний комплекс, потреба в яких, особливо у літній період, вкрай висока. Наші вироби відповідають всім затвердженим стандартам якості та забезпечують потрібний комфорт та необхідний рівень гігієни.

Галузь застосування санітарних модулів?

Мобільні туалетні комплекси широко використовуються там, де немає необхідності чи можливості будувати стаціонарні будівлі, проте є потреба створити нормальні гігієнічні умови, враховуючи вмонтовані контейнери для душових. Це:

 • будівельні майданчики;
 • вахтові містечка;
 • місця організації різних заходів на відкритому повітрі;
 • туристичні бази;
 • літні кафе та придорожні готелі;
 • модульні комплекси.

Туалетні та душові блок-модулі, виготовлені за сучасною технологією, можуть бути як самостійними одиницями, так і частиною модульних будівель. Іноді необхідно не просто встановити один розбірний пересувний туалетний модуль, а обладнати гігієнічний комплекс з окремими санвузлами, кімнатами, роздягальнями та шафами.

Відповіді на типові запитання

✅ Чи поступається чимось мобільний санітарний модуль капітальному?

Санітарні модулі від компанії Modulex нічим не поступаються стандартним громадським вбиральням, та мають багато зручностей, в деяких випадках, такі доповнення відсутні в капітальних аналогів. Наприклад — більшість моделей комплектуються спеціальними приладами для людей з обмеженими можливостями. До того ж, завдяки власній конструкції, мобільна санітарна кабіна добре зберігає тепло взимку та прохолоду влітку.

✅ Що необхідно зробити для встановлення такого приміщення?

Тільки знайти та розчистити місце потрібної площі для проведення монтажу. Додатково нічого робити не треба, навіть фундамент не потрібен — цей тип будівель може бути встановленим на гвинтові сваї чи бетонні плити, наприклад. Надалі все діло за малим — потрібно всього декілька днів для збірки та встановлення на обраному місці.

✅ Де можна використовувати такі туалети?

Вони підійдуть абсолютно для всіх типів діяльності. Проте найкращий спосіб їх використання ви знайдете у випадках проведення масових заходів. Оскільки така конструкція є розбірною та не має суворої необхідності у постійному статичному розташуванні на фундаменті, її можна встановлювати та прибирати за необхідності. Це суттєво полегшує проведення свят міського масштабу у місцях, які зазвичай використовуються для інших потреб.

✅ Як виготовляються такі туалети?

Ми створюємо наші будівлі за найбільш інноваційними технологіями модульного будівництва за відточеною протягом багатьох років схемою, яка постійно доповнюється та модернізується. Спочатку ми готуємо всі матеріали як для зовнішнього, так і для внутрішнього оздоблення на власному виробництві. Після цього ми власноруч збираємо та готуємо до експлуатації, аж до проведення всіх необхідних комунікацій. Далі ми транспортуємо споруду на необхідне місце, та збираємо, якщо необхідно, чи монтуємо вже зібрану будівлю.

Чому Modulex?

Тому що це швидко, надійно та зручно. Сучасна технологія має наступні переваги:

 • Швидкий монтаж. Як ви вважаєте, скільки часу знадобиться для встановлення туалету контейнерного типу по технології Modulex? Днів? Годин? Так, всього лишень 2 години – і майданчик укомплектований необхідним санітарним атрибутом. До цього ж з монтажем, за необхідності, легко впораються навіть неспеціалізовані працівники.
 • Просте транспортування. Окремі модульні елементи достатньо компактні, щоб їх можна було перевозити звичайною вантажівкою. При цьому жодної потреби у супроводі представників профільних інстанцій, та жодної дозвільної документації. На одній вантажівці без проблем можна розмістити блоки, з яких потім збирають приміщення площею у 100 м2.
 • Якість. Наша компанія володіє сертифікатами відповідності міжнародним стандартам якості. Для виготовлення модулів використовують тільки дозвільні матеріали.
 • Міцність та практичність. Надійність модульних конструкцій перевірено десятками наших клієнтів. Сучасний туалетний модуль можна експлуатувати у різних кліматичних умовах та за широкого температурного діапазону (від -50 до +50 градусів за Цельсієм). Термін використання перевищує 25 років. При цьому компанія Modulex надає гарантію на каркас будівель.
 • Рівень комфорту у блок-контейнерах з душовою кабіною та санітарним блоком нічим не відрізняється від зручності стаціонарних споруд. Скоріш, навпаки. Адже побутівки-туалети укомплектовані сучасною сантехнікою та освітлювальними приладами. Крім того, в конструкцію закладено можливість виконувати повну дезінфекцію вагончику, в тому числі стін та стелі. Таким чином, побутівка з душем та туалетом – чудова альтернатива до капітальної будівлі.
 • Доступність. На збірний санітарний модуль ціни набагато менші, ніж на звичайні будівлі. А на модуль на замовлення від Modulex – на 20 % нижче, ніж в інших конкуруючих компаніях. Настільки приємна ціна обумовлена наявністю у нас власного виробництва та автопарку.

Якщо потрібна побутівка з душем та туалетом

У нас є й такі варіанти. Телефонуйте. Не відкладайте на невизначене «потім» те, що можна зробити просто зараз. Досвідчені менеджери нададуть відповіді на всі ваші питання, запропонують традиційні варіанти побутівок під душ та туалет чи можливість виготовлення за спеціальним проектом. Також вони розрахують орієнтовну вартість та допоможуть оформити замовлення. І все це – у зручній для вас формі спілкування.

Безкоштовний розрахунок за 1 день
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок, середнє: 0 з 5)