Дніпро +38 066 108 0 108
Дніпро +38 098 108 0 108
Київ, Харків +38 066 108 0 108

Швидкомонтовані склади

Швидкомонтовані склади
Модульні склади під ключ
 • Встановлення до 5 днів
 • Власне виробництво складів в Україні, за рахунок цього кращі ціни
 • Довгострокова експлуатація та можливість подальшого технічного обслуговування
Безкоштовний розрахунок за 1 день

Якщо вам необхідно в найкоротші терміни обзавестися повноцінним складським приміщенням, не роблячи великих капіталовкладень, оптимально підійдуть склади, що швидко будуються. Вони можуть мати різну площу та поверховість. Залежно від вимог до експлуатації такі складські комплекси можна утеплювати, обладнати системою протипожежної безпеки тощо.

Застосування складських приміщень

Швидкомонтовані модульні склади можуть використовуватися на всіх типах виробничих підприємств. Їх можна застосовувати для зберігання:

 • сировини всіх видів;
 • готової продукції;
 • обладнання та інструментів.

Також швидкомонтований склад можна використовувати як гараж для зберігання автомобілів, спеціальної техніки і не тільки. Після підведення додаткових комунікацій швидкобудуюємі складські будівлі можна переобладнати в побутовки, повноцінні лабораторії або навіть офіси.


Етапи будівництва швидкомонтованого складу

Будівництво швидкозведених складів завжди починається з підготовки проекту. При цьому можна використовувати готовий типовий план або розробити новий за індивідуальними вимогами. Далі алгоритм робіт наступний:

 1. Підготовка документації.
 2. Доставка матеріалів.
 3. Монтажні роботи, підведення комунікацій.
 4. Здавання об’єкта в експлуатацію.

На зведення споруди знадобиться трохи більше 5 днів.

Актуальність швидкозведених складів в Україні

Будівництво складів під ключ із використанням цієї технології користується великою популярністю в Україні. Замовники отримують готове складське приміщення максимально швидко, заощаджуючи при цьому велику суму, адже купити склад, що швидко зводиться, в рази дешевше, ніж побудувати капітальну споруду.

Термін експлуатації таких будівель складає 20-25 років. Всі матеріали відрізняються високою стійкістю до вологи, хімічних речовин, перепадів температур і т. д. Це означає, що в ході експлуатації не потрібно виконувати ремонтні роботи.

Ціна на будівництво складів під ключ

Ціна на швидкобудуюємі склади безпосередньо залежить від розміру споруди – вартість будівництва 1 м2 становить від 450 доларів. У цю суму входить оплата за доставку та монтаж конструкції.

Безкоштовний розрахунок за 1 день
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок, середнє: 0 з 5)