Дніпро +38 066 108 0 108
Дніпро +38 098 108 0 108
Київ, Харків +38 066 108 0 108

Технологія MODULEX

Часто переїжджаєте і хотіли б, щоб ваш будинок переїжджав разом з вами? Потрібно швидко вирішити проблему з приміщенням? Для вас важливі комфорт і довговічність?

Пропонуємо вам будівництво швидкозводимих будівель і житлових будинків за технологією MODULEX

MODULEX – це технологія модульного будівництва, що дозволяє будувати теплі, повністю готові до експлуатації модульні будівлі, які по функціональності і комфорту нічим не поступаються капітальним.

Основна відмінність даної технології від інших технологій швидкого будівництва в тому, що будівлі MODULEX мобільні. Зібрати і розібрати будівлю MODULEX так само просто, як іграшковий будиночок з конструктора Lego.

Міцний каркас розрахований на безліч циклів розбирання-збирання. Тому ви можете розбирати, збирати і перевозити свій модульний будинок з місця на місце скільки завгодно раз, без втрати його властивостей.

Друга відмінність – це висока швидкість будівництва. Збірка одного модуля займає не більше 2-х годин. Ця перевага одна з найважливіших для бізнесу.

Швидкозводимі будівлі контейнерного типу за технологією MODULEX: чому це вигідно?

 • Ваш мобільний будинок будується просто і швидко. Для того, щоб зібрати будівлю MODULEX, не потрібна якась спеціальна підготовка. Це можна зробити самостійно.
 • При експлуатації будівлі ви економите на опаленні. Модуль повністю герметичний і утеплений. Товщину утеплювача в будівлі MODULEX можна варіювати, в залежності від призначення, від 50 до 100 мм. Дізнатися більше про конструкції контейнера.
 • Ваш будинок довговічний і сейсмостійкий. Будівля, побудована за технологією MODULEX, розрахована на експлуатацію до 50 років. Гарантія на каркас.

Екологія і технології швидкого будівництва будинків з блоків

Якщо ви дбаєте про навколишнє середовище і не хочете порушувати красу ландшафту на ділянці, відведеній під забудову, то вам варто ознайомитись з новими технологіями швидкого будівництва будинків.
Технологія будівництва швидкозводимих модульних будівель якраз вважається екологічною, тобто, Забезпечує мінімальне втручання в екосередовище. Будівництво вашого будинку відбувається переважно в заводських умовах, без простоїв і не залежить від непередбачуваності погоди. А сам будівельний процес нічим не заважає вашим сусідам. Тому що при фінальному монтажі контейнерних блоків на ділянці рівень будівельного шуму нижче на 80%!

Знижується і відсоток забруднення повітря (кількість пилу, що утворюється, і бруду), також набагато менше обсяг будівельного сміття.

Сучасне будівництво будинків – це індустрія широкого споживання?

Будинку контейнерного типу найбільш популярні в бізнес-середовищі. З них виходять практичні і зручні приміщення для:

 • офісів;
 • аптек;
 • СТО;
 • автосалонів;
 • автомийок;
 • кафе;
 • торгових центрів та ін.

Сучасні технології будівництва житлових модульних будинків і будівель дозволяють перетворити модульні споруди в архітектурні шедеври. Тому що для зовнішньої і внутрішньої обробки будинку можна використовувати будь-які матеріали, виконати оформлення в бажаному стилі, підібрати відповідні по дизайну предмети інтер’єру. Тут можна проявити фантазію навіть в архітектурі!

Будівництво з контейнерів: чи може такий будинок бути красивим?

Технологія будівництва будинку з контейнерів пред’являє жорсткі вимоги до створення модульних блоків. Наприклад, є стандартний розмір одного модуля, обов’язковий металевий каркас в основі, а зовнішні стіни виконуються за типом сендвіч-панелей. Але ці вимоги ніяк не обмежують фантазію замовника щодо планування, оформлення екстер’єру та інтер’єру власного будинку.
Будівля може бути надзвичайно красивою: в кілька поверхів, з балконом і терасою, великими вікнами і розсувними дверима, а зовні – оброблене природним каменем або оштукатурене і забарвлене.
Створення такого будинку можливо в дуже короткі терміни, тому що наша компанія здійснює модульне будівництво з контейнерів «під ключ».

Залишилися питання?
Бажаєте замовити будівництво будинку або приміщення для бізнесу за технологією MODULEX?
Зв’яжіться з нами прямо зараз і отримаєте консультації фахівців.


 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок, середнє: 0 з 5)